Menší update, aneb co se děje u Sugartownu Vol.2

Dobré ráno,

Není větší radost, než když po ránu otevřu Bloglovin (moc chytrá stránka/aplikace, která sdružuje všechny vaše oblíbené blogy a bez které už si svůj život tak úplně neumím představit) a vykoukne tam na mě post od Sugartownu. Vesele si slintám nad snídaněmi a všemi dobrotami, které M. nadšeně připravuje, jenže včera mi při takové seanci došlo, že jsem už strašně dlouho nic nenapsala. Jak je to možný?! Důvod je prostý – ne, že bych se flákala a nic nepekla a nevařila, jenže u nás doma bohužel všechno zařve dřív, než to stihnu vyfotit. Je to tak – jsme domácnost bleskových žroutů a co nesníme my, to dodělají kocouři (už dva a chraň mě pánbůh, abych přitáhla domů dalšího). Tak jsem uvažovala, čím bych mohla aktuálně přispět a napadlo mě, že bych pro vás sepsala malý update toho, co se u nás děje, dělo a bude dít :).

Na konci srpna jsme se zúčastnily pikniku časopisu F.O.O.D, což byla úplně super akce – prodaly jsme vše s čím jsme přijely a ještě jsme toho i spoustu ochutnaly (já se zamilovala do slaných palačinek od Galetky – šok, protože do teď pro mě byla slaná palačinka něco tak nepředstavitelnýho, jako je pro ostatní asi slaná vafle…nebo slaný větrník – no prostě učiněná šílenost! A M. se zamilovala to Pad Thai, které já věrně miluju už několik let, takže jsem ráda, že sdílí mou posedlost a můžeme být posedlé spolu :)).

Před týdnem jsem se vypravila na traktoriádu do Tachlovic, vyzbrojena 4 krabicemi cupcakeů a naším Chai Tea (M. a Z. byli tentokrát plně nasazeni jinde). Mno… poučení pro příště – traktoristi nejsou milovníci sladkého :). Přesto jsem prodala celkem obstojné množství a zbytek už trůní v mrazáku ve formě kuliček na cakepops a čeká na svou chvíli…

Tenhle víkend máme v plánu další nečekanou záležitost a to výstavu koní v Lysé nad Labem. Oslovili nás totiž organizátoři Street Food Festivalu, kde jsme letos měly svou premiéru, abychom připravily cupcakes pro milovníky koní. A to taky uděláme 🙂 Asi nikdy jsme se tak nenasmály při vymýšlení příchutí, ale nebojte – žádný koňský salám jako ingredienci nechystáme!

http://www.veletrhyavystavy.cz/cz/veletrh-vystava/16348-kun-2014/

A aby toho nebylo málo, v neděli nás čeká Cupcake cup, kde budeme soutěžit se svými cupcakey a hodnotit nás bude skvělá odborná porota v čele s Darinkou Sieglovou z Apetitu, kterou s M. máme moc rády, takže se ultra moc těšíme 🙂

No a last but not least 🙂 Už zmiňovaný Street Food Festival bude mít své druhé pokračování a bude to ještě větší a ještě vytuněnější a prostě naprosto úžasný. Tentokrát ve větších prostorách Tiskárny na vzduchu ve Stromovce. Chystáme spooooustu podzimních dobrot a samozřejmě naše cupcakes – bez nich by to nešlo. Kromě nás a ostatních kulinářů tam bude doprovodný hudební program a výtěžek z akce jde opět na dobrou věc, tak určitě všichni přijďte! (o detailech budeme samozřejmě informovat na našem facebooku https://www.facebook.com/sugartownprague)

A tady je naše Září očima Instagramu (@Sugartown_Martina a @Sugartown_Terka)

1-8236617

 2-7728313

3-2431981

 4-5516317

5-4276239

 1-3618686

3-9815943

 4-6339454

5-1580015

 6-8188596

7-5592850

 8-4863662

To je ode mě dnes vše a příště snad už s novým receptem 🙂